Schody z drewna litego

W ostatnich latach do łask wracają schody drewniane, bo są nie tylko funkcjonalne, ale również piękne. Jeśli zadbamy o dobre wykonanie, i umiejętne zaaranżowane, staną się niewątpliwą ozdobą naszego domu. Schody dawno przestały służyć jedynie do przemieszczania się między piętrami. Stały się bogatym w detale ważnym elementem wystroju wnętrza.

Nasze propozycje i inspiracje

To mały fragment naszej bazy przykładowych realizacji, który mamy nadzieję zainspiruje Państwa do zlecenia wykonania podobnych na własnym gruncie.

01

Schody z drewna litego

Drewno jest materiałem naturalnym, ekologicznym i zdrowym dla środowiska. Wykonane z niego schody wewnątrz budynku, nadają pomieszczeniom wiele ciepła oraz uroku.

02

Schody z drewna litego

Jeśli koszty schodów drewnianych są dla nasz zbyt duże, możemy wykonać schody żelbetowe, a następnie tylko obłożyć je drewnem.

03

Schody z drewna litego

Schody drewniane dają komfort cieplny, o czym możemy przekonać się, idąc po nich boso. Poza tym drewno jest miłe w dotyku, a do wyboru mamy ogromną ilość jego gatunków, różniących się między sobą m.in. twardością oraz kolorem.

04

Schody z drewna litego

Niewątpliwą zaletą drewna jest to, że pasuje ono do każdego wnętrza. Śmiało możemy łączyć je z innymi materiałami takimi jak szkło czy metal.

NIE ZASTANAWIAJ SIĘ DŁUŻEJ
NAPISZ LUB ZADZWOŃ!

Jeśli maja państwo pytania dotyczące naszej oferty, bądź chcielibyście państwo rozpocząć współpracę, prosimy o kontakt. Napisz lub zadzwoń tel. 692 053 318

Zasady przetwarzania danych

Administrator danych osobowych

Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest firma Tarasy Elewacje, z siedzibą w Warszawie przy 1905 Roku 2.

W jakim celu i na jakiej podstawie przetwarzamy Pani/Pana dane?

Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych następuje wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane pytania lub w innych sprawach, w których Pani/Pan kontaktuje się z nami wykorzystując formularz kontaktowy.

Jeśli ma Pani/Pan jakiekolwiek pytania odnośnie przetwarzania przez nas danych, czy praw jakie Pani/Panu w związku z tym przysługują, proszę o przesłanie maila na adres info@tarasyelewacje.waw.pl

Podstawą prawną przetwarzania przez nas Pani/Pana danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, jakim jest właściwa obsługa naszych Klientów, w tym udzielanie odpowiedzi na kierowane do nas pytania (tj. art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., dalej: „RODO”).

Dane będą przekazane wyłącznie do podmiotów świadczących na naszą rzecz usługi wsparcia w tym usługi księgowe, oraz IT przy czym takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umów zawartych z nami i wyłącznie zgodnie z poleceniami Administratora. Poza wymienionymi podmiotami Pani/Pana dane mogą zostać udostępnione wyłącznie na żądanie podmiotów upoważnionych do tego na podstawie przepisów prawa

Okres przechowywania danych

Pani/Pana dane osobowe będą wykorzystywane przez nas przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale ich niepodanie łączy się z brakiem możliwości otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie.

Jakie przysługują Pani/Panu prawa w związku z przetwarzaniem przez nas danych?

Ma Pani/Pan prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania.

Ma Pani/Pan prawo do zgłoszenia sprzeciwu.

W celu realizacji jednego ze swoich praw skontaktuj się z nami korzystając z podanego wyżej adresu mailowego.

Bezpieczeństwo Pani/Pana danych jest dla nas priorytetem, jeśli jednak uznasz, że przetwarzając dane naruszamy przepisy RODO, ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.